Tegorocznemu Forum Inteligentnego Rozwoju (28-29 listopada w Aparthotel Termy Uniejów) przyświeca hasło “Gramy o przyszłość”

W listopadzie podczas wydarzenia “zagra” również jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich, który wciąż jest w grze o swoją przyszłość – zarówno na boisku jak i przede wszystkim poza nim. Wisła Kraków została dzisiaj pierwszym laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii honorowej i znalazła się w inspirującym gronie liderów inteligentnego rozwoju!

Nagroda została przyznana w kategorii „Innowacje społeczne” za “akcję ratunkową jednego z najbardziej utytułowanych polskich Klubów, której podjęła się cała społeczność – Kibice, Zarząd i Pracownicy Wisły oraz Osoby, którym przyszłość 13-krotnego mistrza Polski nie była obojętna. Liderami akcji, dającymi silny bodziec do walki o pozostanie Białej Gwiazdy na mapie piłkarskiej Polski, zostali: Jakub Błaszczykowski, Jarosław Królewski, Tomasz Jażdzyński, a także Piotr Obidziński i Rafał Wisłocki. Ludzki wysiłek, zaangażowanie oraz ogromna wiara sprawiły, że trudna sytuacja została zażegnana, a dzięki akcji crowdfundingowej, będącej unikalnym i nowatorskim rozwiązaniem w branży sportowej, krakowski Klub wkroczył na tory inteligentnego rozwoju”.

Władze Wisły odbiorą wyróżnienie 29 listopada podczas Gali Liderów Inteligentnego Rozwoju, gdzie zostaną wręczone nagrody główne oraz honorowe. Uroczystość poprowadzi Marcin Prokop. Gala będzie finałem IV Forum Inteligentnego Rozwoju Głównym organizatorem Forum i wyłącznym organizatorem Nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju .

Współorganizatorzy czwartej edycji Forum: Uniejów Uzdrowisko Termalne i Grupa Eurokreator

Trwa rejestracja na wydarzenie: http://irforum.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*