Obecne czasy pandemii stały się łącznikiem cyfrowej transformacji wielu osób i przedsiębiorstw. Te zmiany postawiły przed nami wyzwania w otoczeniu zaufania i bezpieczeństwa. Praca zdalna potrzebuje zaufania, ponieważ dotychczasowe miejsca pracy stały się zaciszem domowym bez bezpośredniego i stałego nadzoru naszych pracodawców.

Jak ma się w tym innowacyjność?

Wiele firm dostrzega w innowacjach okazję do budowania przewagi. Liderzy wyznaczają kierunki i drogę w swoich sektorach i konsekwentnie stawiają na cyfryzację biznesu.

Przykładem takich działań są PKO Bank Polski, czy grupa LOTOS.

Wdrażanie innowacyjności i technologii w pracy zespołowej firm jest początkiem przewartościowania kulturowego. Bezpieczna technologia dotyka doświadczonych i początkujących pracowników.

Warto uwypuklić słowa, które wypowiedziała Satya Nadella, CEO, Microsoft: „Życie w dobie pandemii sprawiło, że to właśnie etos technologiczny pomaga nam budować nową rzeczywistość, w której każdy z nas musi się odnaleźć”.

A jak Ty odnajdujesz się w czasach, w których tym bardziej zaufanie na linii pracodawca-pracownik staje się fundamentalne!

Sebastian Wach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj