Ostrowieckie Centrum Medyczne jako ośrodek wielospecjalistyczny współpracuje z największymi koncernami farmaceutycznymi w ramach prowadzonych badań klinicznych. Bierze aktywny udział w polskich i zagranicznych kongresach, konferencjach i szkoleniach, poszerzając wiedzę swojego zespołu medyczno-badawczego o najnowsze trendy w medycynie.

Śmiało można powiedzieć, iż Ostrowieckie Centrum Medyczne powołujące grupę CUD-MED, do której należą: Bunkier SPA Medical oraz rewolucyjną klinikę Anti-Aging, jest jednym z nielicznych na światową skalę prekursorów innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Zespół badawczy, w skład którego wchodzi grupa wykwalifikowanych pracowników, działa z zamiłowaniem do swojego zawodu oraz powierzonych obowiązków.

W CUD-MED Clinic stosowane są nowatorskie terapie zapobiegające procesowi starzenia się. Wykonywane są zabiegi remodelingu istniejących już zmian powstałych w procesie starzenia oraz warunkujące ogólną poprawę wyglądu zewnętrznego wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, który dostępny jest na rynku europejskim. Narzędzia wykorzystywane przez firmę posiadają certyfikaty europejskie oraz FDA. CUDMED Clinic pracuje na:

– laserze Er:Yag i Nd:Yag Fotona DYNAMIS SP- stosując impulsy termiczne powodujące kontrolowane nagrzewanie tkanek powierzchownych,

– aparacie Thermi 250 modelującego całe ciało oraz napinającego skórę, jak i również redukującego tkankę tłuszczową i cellulit,

– urządzeniu PLASMAGE, czyli najnowszemu urządzeniu na świecie generującemu ładunek elektrostatyczny do zabiegów estetycznych i dermatologicznych.

Poszerzenie działalności CUD-MED o centrum medycyny estetycznej, daje możliwości wyjścia firmy również na rynek medycyny estetycznej w Europie.

Metodologia działalności firmy skupia się głównie na zadowoleniu klienta, a co za tym idzie indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Profesjonalnie dobierana terapia daje gwarancję satysfakcji z wykonanego zabiegu. Centrum Medyczne, używając sprzętu najnowszej generacji, wpisuje się w listę nielicznych, które z takim przytupem wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów.

W regionie świętokrzyskim jest to jedyny gabinet świadczący tak szeroką gamę produktową i wykorzystującą najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Najważniejszą kwestią dla pacjentów jest dość krótki czas oczekiwania na potrzebny zabieg i dodatkowo gwarancja szczegółowych i dokładnych badań przeprowadzanych przed przystąpieniem do leczenia.

Anna Tuszyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj