Braster to rewolucja w profilaktyce raka piersi i odpowiedź na potrzeby kobiet.

Firmę Braster założyło kilku naukowców, którzy mieli pomysł na nowatorskie wykorzystanie termografii do wczesnego wykrywania raka piersi. Spółka odniosła sukces dzięki prowadzeniu zaawansowanych prac badawczo-rozwojowych. Bardzo szybki rozwój i spełnienie obietnic złożonych inwestorom to efekt nowoczesnego zarządzania. Ostatnio Braster wprowadził na rynek innowacyjne w skali światowej urządzenia do samobadania piersi.

Termografia to dziedzina diagnostyki, która wnioskuje co dzieje się wewnątrz człowieka na podstawie ciepła emitowanego przez jego organy – tłumaczy prezes zarządu firmy Braster, Marcin Halicki.

Odczytywanie rozkładu temperatury jest możliwe dzięki opracowanym przez spółkę matrycom ciekłokrystalicznym.

sesjagot– Mieszanie ciekłych kryształów i sztuka nakładania ich na folię tak, żeby reagowały tylko w danym zakresie temperatury, to właśnie innowacyjny element naszego wynalazku, który opatentowaliśmy na całym świecie – wyjaśnia prezes.

System Braster to jednak dużo więcej. Analiza badania wykonanego Brasterem przeprowadzana jest automatycznie przez oprogramowanie oparte o wysoko rozwiniętą sztuczną inteligencję. To dzieło spółki stworzone wspólnie z Politechniką Warszawską. System automatycznej interpretacji zwraca uwagę na większą liczbę czynników niż człowiek. Skuteczność rewolucyjnej metody została potwierdzona przez lekarzy pod nadzorem Collegium Medicum UJ.

Braster pozwala wykryć niepokojące zmiany nowotworowe, a badanie bez wychodzenia z domu jest dużym atutem produktu. Firma oddaje w ręce kobiet unikalny systemem, zachęcając je do samobadania raz w miesiącu. Wykonanie badania jest łatwe, szybkie i intuicyjne – aplikacja pokazuje krok po kroku co robić w danym momencie. W przypadku wykrycia niepokojących zmian kobieta kierowana jest do lekarza w celu wykonania klinicznej diagnostyki.

Kolejnym atutem Brastera jest jego dostępność, co od początku było założeniem firmy.

– Chcemy, aby Braster był stosowany powszechnie. Za urządzenie można zapłacić na trzy sposoby. Opłata wstępna wynosi 195 zł, a miesięczny abonament na okres dwóch lat to tylko 29 zł. Dla pań, które nie chcą płacić opłaty wstępnej, abonament wynosi 45 zł miesięcznie, również na okres 2 lat. Można też wybrać formę płatności jednorazowej – wylicza Marcin Halicki.

Urządzenie można nabyć w sklepie internetowym spółki http://www.braster.eu/. Towarzystwa ubezpieczeniowe oraz sieci aptek to kolejne kanały dystrybucji.  Jest to jedyne urządzenie w skali świata, które w całości jest efektem pracy polskich inżynierów i naukowców. W 2017 roku trafi z Polski nie tylko na rynek europejski, ale także światowy.

 braster-logo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj