Szczyrk to doskonałe miejsce na zresetowanie się po ciężkim tygodniu w pracy. Tym bardziej, że zbliżają się Święta Wielkanocne i długi weekend majowy. Hotel Klimczok w Szczyrku przygotował na ten czas specjalną ofertę.

Zastanawiasz się, gdzie wyrwać się z miejskiej dżungli na weekend, jak spędzić święta wielkanocne czy majówkę? Wybierz się do Szczyrku, który jest wspaniałym miejscem na spędzenie zarówno zimowych, jak i letnich wakacji oraz doskonałą bazą wypadową dla miłośników pieszych wycieczek. Oprócz malowniczego położenia w samym sercu Beskidów, Szczyrk ma jeszcze jedną zaletę: wyjątkowy hotel, który zapewni relaks i wspaniałą zabawę Tobie i całej Twojej rodzinie.

Hotel Klimczok, bo o nim mowa,znajduje się zaledwie 5 minut drogi od centrum miasta – wystarczająco blisko, by mieć nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych, a jednocześnie na tyle daleko, by znaleźć tam ciszę i spokój.

Dla fanów aktywnego wypoczynku, polecamy strefę SPA z basenami, kręgielnią i siłownią, które zapewnią dawkę ruchu bez opuszczania terenu obiektu. Warto wybrać się tam z całą rodziną, bo hotel przygotował specjalną ofertę dla rodziców z dziećmi. Bogato wyposażone, duże, przestronne pokoje, rabaty dla najmłodszych czy specjalne menu dla dzieci – to tylko niektóre udogodnienia, jakie czekają na gości hotelu Klimczok. Dzieci będą natomiast zachwycone figloparkiem z labiryntami i zjeżdżalniami, zewnętrznymi placami zabaw oraz systemem term rzymskich i basenów zaprojektowanych z myślą o nich.

Zarezerwuj pobyt już dziś!

klimczok-logoHOTEL KLIMCZOK RESORT & SPA
ul. Poziomkowa 20
43-370 Szczyrk www.klimczok.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj