Rozmowa z prezesem zarządu FPD SP. Z O.O.  Januszem Rynkiem na temat projektu pn. „CyberKsięgowy”.

Czym jest dla Pana innowacyjność?

To w dużej mierzy unikanie straty czasu. W naszym przypadku  jest to poszukiwanie i polepszanie księgowania dokumentów.

W czym specjalizuje się Państwa firma? Jak zdobyć zaufanie klienta?

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych oraz wdrażaniu nowych technologii w biznesie. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Czas ten poświęciliśmy na podnoszenie jakości naszych usług, co pozwoliło nam na zdobycie zaufania i zbudowanie mocnej marki. Jesteśmy firmą z tradycjami, mocno nastawioną na rozwój. Naszym klientom proponujemy wiele nowoczesnych rozwiązań upraszczających prowadzenie rachunkowości i pomagających unikać błędów.

prezes zarządu FPD SP. Z O.O.  Janusz Rynk

Istotny jest program MOBEVO, prawda?

Nie zadowalamy się tym co jest, ale wciąż dążymy do pozytywnych zmian. Jedną z nich jest wykorzystywanie nowych technologii: zaprojektowanie i wdrożenie platformy Mobevo. Platforma jest efektem wielu godzin wspólnych prac programistów i księgowych. To nowoczesne i innowacyjne podejście do organizacji pracy w biurze rachunkowym.

Mobevo, dzięki zaawansowanemu modułowi OCR, znacznie przyśpiesza wprowadzanie faktur do programu księgowego, usprawnia pracę księgowych, ogranicza koszty – oszczędzając czas oraz sprawia, że komunikacja z klientami jest wygodniejsza i dużo szybsza.

Jak można opisać projekt/usługę „CyberKsięgowy”?

Ta innowacyjna usługa będzie się opierała na automatyzacji procesów księgowania w biurze rachunkowym z wykorzystaniem algorytmów.

Celem projektu jest wprowadzenie nowego, innowacyjnego produktu wirtualnego księgowego, który usprawni proces obsługi rachunkowej i wpłynie na wydajność pracy.

Wyposażycie także biura terenowe

Biura terenowe będą wyposażone w sprzęt, który ułatwi klientom dostarczenie dokumentów do naszego systemu. Można je nazwać mobilnym przedstawicielem księgowego.

Zostanie wyposażonych 12 takich biur.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy samych sukcesów!

Sebastian Wach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*