Wraz z przyspieszaniem procesów cyfryzacji, firmy wdrażają coraz więcej programów informatycznych. Z jednej strony jest to konieczne i każda aplikacja powoduje rozwiązanie jakiegoś problemu lub przyspieszenie procesu, ale finalnie użytkownik zmuszony jest do korzystania z wielu różniących się od siebie systemów. Do niektórych z nich dostęp jest ograniczony tylko z komputera na którym zainstalowano program. Powstał system, który rozwiązuje ten problem i dostarcza kompleksowe środowisko, z bezpiecznym dostępem przez przeglądarkę i aplikacją mobilną.

System Ready_™, co potwierdzają jego pierwsi klienci, poprzez bezprecedensowo szeroki zakres funkcjonalny i przemyślaną architekturę przypomina w działaniu system operacyjny, dlatego producent określa go mianem Biznesowego Systemu Operacyjnego.

Są w nim dostępne programy specjalizowane dla poszczególnych działów np. do zarządzania sprzedażą, zarządzania projektami oraz ogólnofirmowe – zapewniające obieg dokumentów i załatwianie spraw personalnych (urlopy, delegacje, szkolenia). Ponadto użytkownicy mają pod ręką firmową pocztę email, kalendarz i czat, które w pełni synchronizują się z telefonem. Klikunastoletnie doświadczenie producenta systemu – firmy eDokumenty – w tworzeniu webowych aplikacji biznesowych, pozwoliło stworzyć kompleksowe środowisko pracy, komunikacji i zarządzania.

 

Cyfrowe odwzorowanie firmy

Dzięki cyfrowemu odwzorowaniu kluczowych elementów, z których składa się każda firma, zarządzanie nimi staje się łatwiejsze. Tzw. obiektem biznesowym jest wszystko, co składa się na rzeczywistość firmy i może podlegać ewidencji. Najważniejsze lub najczęściej wykorzystywane z nich to: Struktura organizacyjna, Pracownicy, Klienci, Dokumenty, Sprawy, Zdarzenia, Produkty, Rejestry. W sumie jest ich kilkanaście i za ich pomocą odzwierciedlić można każdą organizację wraz z jej zasobami.

 

Komplet zaawansowanych aplikacji biznesowych

Ważnym elementem tego ekosystemu są specjalistyczne aplikacje biznesowe, wspierające codzienne czynności wielu różnych grup użytkowników. Są to najczęściej aplikacje odpowiadające za procesy w firmie oraz aplikacje dziedzinowe.

 

Wbudowana poczta email

Wbudowany w system Ready_™ klient poczty IMAP, spełnia wszystkie oczekiwania typowego użytkownika Outlooka, Apple Mail czy Thunderbird.

Dzięki wbudowanej poczcie znikają tasiemcowe wątki korespondencji i setki maili, których temat zaczyna się od Fw: (przekaż dalej). Zamiast tego maile mogą być segregowane do kartotek klienta i sprawy, lub zostać po prostu przejęte jako dokumenty, a następnie na nich zachodzić mogą dalsze operacje i procesy np. zlecenie zadania z odnośnikiem do maila. Niezwykle istotne jest również to, że użytkownicy nie muszą opuszczać swojego środowiska pracy, aby sprawdzić i załatwić pocztę, zaplanować spotkanie, czy też porozmawiać się przez chat.

 

Integracja z systemami ERP

Choć wiele procesów, które do tej pory były domeną systemów ERP, jest coraz częściej obsługiwanych w systemach informacyjnych, do których zalicza się Ready_™, to nadal systemy ERP zachowują rdzenny dla siebie obszar księgowości i gospodarki magazynowej. W wielu przypadkach nieodzowna jest integracja z tego typu systemem. Najczęściej obejmuje ona synchronizację baz kontrahentów oraz słowników koniecznych do eksportu faktury zakupu.

 

Architekt – tworzenie dedykowanych programów

Ostatnim elementem, ale dla użytkowników posiadających wiedzę techniczną być może najważniejszym, jest Architekt, czyli zestaw narzędzi typu LowCode, pozwalających tworzyć własne rozszerzenia i aplikacje. Dostarczony zestaw, wraz z obszerną dokumentacją pozwala w niezwykle krótkim czasie zbudować od podstaw w pełni funkcjonalną zaawansowaną aplikację biznesową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj