Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury, zdecydował się na objęcie patronatem honorowym Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018, które odbędzie się w dniach 18-20 października 2018 r.

Andrzej Adamczyk od 2005 r. jest posłem na Sejm RP V, VI, VII i VIII kadencji. Wieloletni wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury oraz członek Komisji Łączności z Polakami za Granicą. Uczestniczył w pracach podkomisji: do spraw budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, do spraw monitorowania wykorzystania funduszy Unii Europejskiej oraz do spraw transportu lądowego.

Specjalizuje się w tematyce infrastruktury drogowej i kolejowej oraz budownictwa. W parlamencie zajmował się między innymi rządowym projektem ustawy o drogowych spółkach specjalnego przeznaczenia, zmianą ustawy „Prawo budowlane” oraz projektem ustawy dotyczącej uproszczenia procesu inwestycyjnego w budownictwie mieszkaniowym.

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 to trzecia edycja prestiżowego wydarzenia gospodarczego poświęconego nowym technologiom, innowacjom, wynalazkom i nowatorskim inwestycjom zmieniającym kraj w oparciu o krajowe i regionalne inteligentne specjalizacje. To międzynarodowa debata z udziałem 1000 branżowych liderów – innowatorów i inwestorów – platforma transferu technologii na linii nauka-biznes-samorząd.

www.irforum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj