Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 (18-20 października 2018 w Uniejowie) to trzecia edycja największego wydarzenia gospodarczego w Polsce poświęconego w tak dużym stopniu wynalazkom oraz krajowym i regionalnym inteligentnym specjalizacjom.

Pierwszego dnia odbędzie się konferencja ”Sztuczna inteligencja – Przemysł 4.0 i Społeczeństwo 4.0”.
Organizowana wspólnie przez Gminę Moszczenica i Politechnikę Częstochowską konferencja, to jedna z największych w kraju debat o sztucznej inteligencji. Swoje prelekcje wygłoszą autorytety w tej dziedzinie, m.in przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego czy Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Częstochowskiej.
Wśród podejmowanych tematów będą m.in. – Przemysł 4.0, Etyka robotów i RRI (responsible research & innovation) czy MŚP wobec Industry 4.0.

19 października będzie miał też miejsce wielki finał konkursu „Discovery Days: 100 nowych technologii na stulecie niepodległości i Urzędu Patentowego RP. Zaprezentowanych zostanie 10 nowych technologii wybranych przez organizatora – Centrum Inteligentnego Rozwoju – ze 100 zakwalifikowanych do konkursu „100 nowych technologii na 100-lecie Niepodległości i Urzędu Patentowego RP”
Każda prezentacja technologii potrwa maksymalnie 10 minut. Wynalazcy w dynamiczny i atrakcyjny sposób przedstawią swoje rozwiązania. Wyłącznym Organizatorem Konkursu jest Centrum Inteligentnego Rozwoju.

MFIR 3.0 to 3 dni rozmów na najwyższym poziomie, 10 ścieżek tematycznych, 150 prelegentów, 1000 uczestników i 5000 gości.

Kontakt: tomasz.dziedzic@irforum.pl, tel. 32 307 22 42
Więcej info na www.irforum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj