SM „Hutnik” w Sosnowcu zaspokaja potrzeby mieszkaniowe i nie tylko…

Usługi zarządzania nieruchomościami z biegiem lat zmieniają się. Obecnie to nie tylko bieżące administrowanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości. Nowoczesny zarządca jakim jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” z Sosnowca skupia się również na innych potrzebach swoich mieszkańców.

W ostatnich latach SM „Hutnik” podejmuje szereg działań, które poprawiają estetykę osiedla oraz podnoszą jakość i komfort życia mieszkańców. Od 2012r. Spółdzielnia wykonała termomodernizację 18 wieżowców oraz kompleksową modernizację elewacji dużego pawilonu handlowo-usługowego. W 2018r. rozpoczęto inwestycję ocieplenia kolejnych 14 budynków.

SM „Hutnik” wykazuje się działaniami o najwyższej efektywności energetycznej, uzyskując już czterokrotnie Białe Certyfikaty (l.2015-2017). Od 2012r. realizuje program „Bezpieczne osiedle”, za który otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2017. Ponadto, od 2013r. Spółdzielnia w swoich zasobach wymienia wszystkie stare dźwigi na nowe (łącznie 155 dźwigów).

Dodatkowo SM „Hutnik” stara się zadbać o społeczne poczucie przynależności prowadząc placówkę społeczno-wychowawczą Klub „Bakcyl” wraz z siłownią oraz wspierając lokalne akcje charytatywne, organizując festyny rodzinne czy konkursy dla mieszkańców na najpiękniejsze przyblokowe ogródki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj