Jako partner medialny 8. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju przekazujemy wspaniałą wiadomość dla uczestników, ale również osób, które dołączą do naszego wydarzenia. Już po raz drugi w historii Galę Nagród FIR poprowadzi Marcin Prokop!

Organizatorzy wydarzenia w obecności 500 innowatorów wyróżnią osoby i organizacje, które pozytywnie wpływają na nasze życie społeczno-gospodarcze.

Prywatnie Marcin Prokop jest pasjonatem nowych technologii, sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych. 

Forum Inteligentnego Rozwoju to „unikalny kongres przyszłości”, czyli wyjątkowe wydarzenie naukowo technologiczne poświęcone upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat.

Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem a inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

Podczas 8. FIR Marcin Prokop wygłosi także power speech pt. „Odróżnij się albo znikniesz, czyli jak budować swoją wyjątkowość, zarówno w kontekście brandu, jak i marki osobistej”. W swoim wystąpieniu przedstawi jak świadomie i skutecznie zarządzać własnym wizerunkiem, reputacją oraz wartościami z jakimi chcemy być kojarzeni.

8. Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się 19-20 października 2023 roku w Uniejowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj